Ładowanie

loading icon

Pomoc przy zakładaniu spółek

Otwórz Firmę z nami – to proste.

Czy muszę tracić czas na stanie w urzędach w kolejce do kolejnego okienka?

Od wielu lat spotykamy się z problemami wynikającymi z zawiłości przepisów i ilości dokumentów jakie trzeba wypełnić, by dokonywana rejestracja firmy, spółki, bądź jednoosobowej działalności gospodarczej przebiegła w sposób prawidłowy z punktu widzenia Polskiego prawa.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, z przyjemnością zaoferujemy pomocy przy zakładaniu działalności gospodarczej, rejestracji spółki, dokonaniu zmian, czy przekształceniu Państwa firmy. Wszędzie, gdzie to możliwe będziemy występować w Państwa imieniu na podstawie stosownych upoważnień. Przygotujemy stosowne umowy i wszelką niezbędną dokumentację, umożliwiające zakładanie spółek i złożymy wszelkie wnioski we właściwych urzędach.

Każdy zgłaszający się do nas Klient może liczyć na indywidualne podejście do każdej czynności i problemu, jaki będziemy rozwiązywać w ramach pomocy przy zakładaniu działalności gospodarczej i wynikających z tego obowiązków rejestracyjnych. Uruchomienie jednoosobowej działalności, jak i założenie dużej spółki w Warszawie przestaje być problemem.

Założenie i rejestracja firmy w Warszawie

Jeżeli interesuje Państwa zakładanie spółki bądź uruchomienie biznesu w innej formie prawnej na terenie Warszawy i potrzebujecie wsparcia przy dopełnianiu wszystkich formalności – wystarczy się z nami skontaktować. Mamy świadomość, że są to czynności zabierające Państwa cenny czas, konieczny na przestudiowanie oraz spełnienie wszystkich przewidzianych prawem wymogów.

Pomożemy Państwu ograniczyć do minimum konieczność stawiania się w urzędach i zagłębiania w aspekty związane z prawnymi i formalnymi obowiązkami przy rejestracji bądź zakładaniu własnej działalności.

Zamiast zagłębiać się w często nieprzejrzyste zagadnienia prawne i urzędowe, będziecie Państwo mogli od początku skupić się na merytorycznych aspektach rozpoczynanej przez Was działalności. Zapewniamy przy tym pełną dyskrecję oraz stały kontakt. Na bieżąco informujemy o postępach związanych z regulacjami prawnymi uruchamiania biznesu.

A ile to będzie mnie kosztować?

Ceny kształtowane są indywidualnie, zakresu usług, obciążenia pracą na rzecz klienta; a przede wszystkim ceny są negocjowalne.
Szczegóły, zakres standardowych czynności i ceny poszczególnych usług otrzymają Państwo wypełniając

Formularz wyceny