Ładowanie

loading icon

Zakres usług

W czym możemy Państwu pomóc?

Usługi księgowe

Usługi księgowe

Profesjonalne prowadzenie ksiąg handlowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu. Prowadzenie ewidencji VAT, środków trwały i wyposażenia, pozostałych ewidencji. Każda forma prowadzonej księgowości ma swoje zalety i wady. Koszt prowadzenia każdej jest inny, inne są też możliwości pozyskiwania informacji zarządczych z ksiąg. Z przyjemnością dostarczymy każdą z nich, doradzimy w wyborze formy ksiąg i sposobu opodatkowania, dokonamy rachunku korzyści i zagrożeń dla obecnie wybranej formy opodatkowania i rodzaju prowadzonych ksiąg

Kadry i płace, ZUS

Kadry i płace, ZUS

W ramach tej usługi przejmujemy wszelkie czynności związane z zawarciem stosunku pracy, jego dokumentowaniem, rozliczeniem i zakończeniem. Minimalizujemy czas poświęcony na obsługę dokumentacyjną pracownika.

Doradztwo gospodarcze i podatkowe

Doradztwo gospodarcze i podatkowe

Każdy nasz klient objęty jest bezpłatnym bieżącym doradztwem podatkowym i gospodarczym. Indywidualnie podchodzimy do problemu. Dbamy o komfort naszych klientów, tak by mogli spokojnie poświęcić się prowadzeniu własnej firmy.

Otwieranie firm i spółek

Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku, prowadzenie firmy musi zacząć się od jej założenia. Jako księgowi z ponad ćwierćwiecznym doświadczeniem wiemy jak ważne jest przemyślane dobranie formy prowadzonej działalności i sposobu opodatkowania. Służymy doradztwem i doświadczeniem by założenie firmy, często pierwszej w życiu było przemyślane i owocowało przyjemnością jej prowadzenia.

Przekształcenia firm i spółek

Każdy zdrowy organizm rośnie i zmienia się. Przedsiębiorstwo także. Proponujemy Państwu wspólny proces przekształcenia i zmian w Państwa firmach i spółkach. Posiadamy doświadczenie w przekształceniach i konsolidacjach osób prawnych, przekształceniach spółek osobowych w inne spółki prawa handlowego. Z powodzeniem przekształcaliśmy firmy jednoosobowe w inne formy prawne. Możliwości mian i przekształceń są wyjątkowo szerokie, zachęcamy do kontaktu w celu wyboru najlepszej drogi.