Ładowanie

loading icon

Zakładanie spółek i firm

 

Kolejne modyfikacje prawa i systemu e-administracja ułatwiają „techniczne” założenie przedsiębiorstwa czy spółki. System e-administracji pozwala w prosty sposób założyć firmę, ale nie oferuje doradztwa w zakresie danych i zagrożeń dla przedsiębiorcy związanych z samym założeniem firmy czy umiejscowieniem siedziby w konkretnym miejscu.

Nasza usługa jest odpowiedzią na brak doradztwa systemów on-line i ich uzupełnieniem. Zapewniamy pełne doradztwo przy założeniu firmy tak by zarówno forma jak i inne aspekty spełniały potrzeby przedsiębiorcy zarówno w zakresie wygody prowadzenia firmy, swobody dysponowania wypracowanymi środkami, bezpieczeństwem osobistym. Dbamy też o optymalny dobór formy prowadzonego przedsiębiorstwa, rodzaju deklarowanej księgowości i sposobu opodatkowania. Kompleksowe podejście do zagadnienia działalności gospodarczej już w momencie jej powstania optymalizuje koszty jej prowadzenia, wysokość opodatkowania jak i ewentualne koszty zmian.

W ramach naszej usługi oferujemy gratisowe założenie dowolnego przedsiębiorstwa wraz z opracowaniem stosownych umów i wniosków urzędowych *)

  • firma jednoosobowa

  • spółka cywilna, jawna, partnerska

  • spółka komandytowa i komandytowo-akcyjna

  • spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • spółka akcyjna

  • stowarzyszenia i fundacje

Oferujemy usługi zarówno w oparciu o system e-administracja jak i w oparciu o klasyczne umowy sporządzane zgodnie z indywidualnymi potrzebami przedsiębiorcy (szyte na miarę).

*) pod warunkiem zawarcia umowy o świadczenie usług księgowych, bez kosztów urzędowych i firm trzecich

D