Ładowanie

loading icon

Pełna księgowość

Powierz profesjonalistom swoje usługi księgowe, płacowe i ZUS

Dlaczego potrzebna Ci obsługa księgowa?

Od roku 1989 następujące po sobie rządy dostarczają przedsiębiorcom mnóstwo emocji związanych z prowadzeniem firmy. Pojawiające się w przepisach niespójności i niejednoznaczne sformułowania sprawiają sporo trudności związanych z podejmowaniem trafnych decyzji związanych z pełną księgowością. Osoba prowadząca firmę (nie tylko w Warszawie, ale w dowolnym miejscu w Polsce) musi być stale na bieżąco ze zmieniającym się prawem, by móc w zgodzie z jego literą, prawidłowo planować, realizować, a także rozliczać swoje przedsięwzięcia biznesowe (obejmuje to także konieczność prawidłowego prowadzenia kadr i płac). To istotne utrudnienie, pochłaniające wiele czasu i wymagające ogromnego skupienia. W tym miejscu pojawia się nasze biuro – ADIUTOR, którego specjalnością jest pełna księgowość.

 

 

Co możemy zrobić dla Twojej firmy?

Biuro rachunkowe ADIUTOR oferuje klientom m.in. takie działania, jak prowadzenie Ksiąg Handlowych, KPiR, czy Ryczałtu. Nasza działalność to jednak nie tylko usługi księgowe. Pomagamy Klientom również w sprawach kadrowych – wyliczamy listy płac, rozliczamy firmy w ZUS, etc.

Przejmiemy obsługę Twojej firmy w KRS

Zapewniona przez nasze biuro rachunkowe w Warszawie obsługa KRS zapewni Państwa przedsiębiorstwu komfort, a także pewność, że zostały spełnione wszystkie przewidziane prawem warunki wprowadzenia w firmie zmian, czy też np. założenia spółki. Odpowiemy za przygotowanie odpowiednich dokumentów rejestracyjnych do KRS Warszawa, dokonamy wszystkich potrzebnych zgłoszeń, a także wypełnimy potrzebne wnioski. Asystujemy także przedsiębiorcom w czasie procesów uzyskiwania postanowień sądu dotyczących rejestracji spółek w KRS Warszawa.

 

 

 

 

Mam większe potrzeby, czy mogę liczyć na pomoc?

Wiele biur rachunkowych zlokalizowanych w Warszawie ogranicza się do ściśle określonego zakresu świadczonych usług. Dla nas priorytetem jest skuteczne wyjście naprzeciw Państwa potrzebom, dlatego jesteśmy elastyczni i nie zamykamy katalogu podejmowanych przez nas na rzecz Klientów działań. Posiadamy doświadczenie sięgające już przeszło 20 lat, na przestrzeni których mierzyliśmy się z bardzo wieloma problemami o zróżnicowanym charakterze. Mamy jednocześnie świadomość, że wiele wyzwań stoi jeszcze przed nami. Dlatego też podejmując się współpracy ze specjalistami z biura AUDITOR mogą Państwo liczyć nie tylko na profesjonalne prowadzenia kadr i płac, ale także na inne działania – odpowiadające potrzebom przedsiębiorstwa.

Ile kosztują usługi księgowości?

Nie mamy z góry ustalonych i sztywnych cen za oferowane przez nas usługi. Za każdym razem dostosowujemy je do konkretnych uwarunkowań, takich jak profil działalności Klienta, zakres świadczonych usług, czy potrzebny nakład pracy. Ponadto nasze ceny zawsze podlegają negocjacjom – odróżnia nas to od wielu innych warszawskich biur rachunkowych. Jesteśmy świadomi tego, iż Warszawa jest miastem oferującym całe spektrum możliwości – pozwala także przedsiębiorcom na dokonanie swobodnego wyboru w aspekcie współpracy ze specjalistami w sprawach rachunkowych i prawno-gospodarczych. My jednak zachęcamy do tego, by skorzystać z pomocy najlepszych – ekspertów z biura AUDITOR, dysponujących zarówno doświadczeniem, jak i niezwykle bogatą wiedzą zawodową.

Kontakt z naszym biurem pozwoli Państwu poznać prognozę kosztów naszych usług związanych nie tylko z prowadzeniem pełnej księgowości.

Nasz cennik opracowany został w taki sposób, by zapewnić atrakcyjne warunki zarówno firmom, które na rynku funkcjonują od niedawna, jak i dużych firm i spółek, które generują duże ilości dokumentów.

Każde wyzwanie jest celem jaki stawia przed sobą nasze biuro. Każdy problem jest sposobem do poszerzania naszej wiedzy i doświadczenia.