Ładowanie

loading icon

Przekształcanie i łącznie spółek i firm

 

Naturalną potrzebą wraz z wzrostem wielkości przedsiębiorstwa i rozszerzaniem zakresu usług jest potrzeba zmian, konsolidacji i przekształceń. Naprzeciw temu wychodzi nasza propozycja w tym zakresie.

Jest to niejako rozszerzenie usługi zakładania firm i spółek i prowadzenia księgowości. Na przestrzeni lat zgromadziliśmy doświadczenie w konsolidacji spółek prawa handlowego, zarówno poprzez zakup jak i poprzez połączenie. Wraz ze zmianą prawa nasze doświadczenie rozszerzyło się o przekształcanie jednoosobowych firm osób fizycznych w osoby prawne (np. sp. z o.o.).

Katalog zmian, potrzeb i możliwości jest zbyt szeroki, by zawrzeć go w pełni w tym miejscu. Możemy podać tu jedynie ogólny zakres zagadnień, jakimi się zajmujemy.

Nasze biuro rachunkowe w Warszawie nie ogranicza się do utartych list czy opisów pomocy. Nie traktujemy swoich zleceń grupowo i szablonowo. Ustalając zakres świadczonej pomocy, chcemy rozmawiać i wspólnie zauważać potrzeby danej firmy, aby móc potem im zaradzić.

W zakresie obsługi firm nasze usługi polegają między innymi na pomocy prawno-administracyjnej przy przekształcaniu firm i spółek, a także konsolidacji, wnoszeniu i wydzielaniu zorganizowanej części przedsiębiorstw. Dbamy o prawidłowe przeprowadzenie procedury na podstawie odpowiednich przepisów prawnych, pomagamy w formułowaniu planów i uchwał, a także statutów lub umów spółki.

Dodatkowo po przekształceniu danej firmy lub spółki proponujemy kompleksową obsługę administracyjną. Jest to przede wszystkim obsługa księgowa firmy. Opiera się ona między innymi na prowadzeniu ksiąg handlowych oraz ewidencjonowaniu tego typu dokumentów, takich jak chociażby wystawiane lub przyjmowane faktury. Z naszą pomocą nie występuje bowiem konieczność prowadzenia działu księgowości, a nawet kadr. Przekłada się to na znaczne oszczędności, które przeznaczyć można na rozwój przedsiębiorstwa.

Każde zamówienie, nawet to najtrudniejsze, odbieramy z jednej strony jako wyzwanie i możliwość dalszego rozwijania oferowanych usług. Z drugiej zaś strony jest to dany nam kredyt zaufania. Mając to na uwadze, dokładamy wszelkich starań, aby świadczona przez nas pomoc osiągała za każdym razem najwyższy poziom. A co najważniejsze – przekładała się na zadowolenie klientów.

Zapraszamy do kontaktu z biurem w celu umówienia spotkania, na którym poznamy Państwa potrzeby, przedstawimy możliwości i zagrożenia oraz zaproponujemy harmonogram i kosztorys prac podczas procesu przekształcania Państwa przedsiębiorstwa.

Katalog zmian, potrzeb i możliwości jest zbyt szeroki by zawrzeć go w pełni w tym miejscu.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z biurem w celu umówienia spotkania, na którym poznamy Państwa potrzeby, przedstawimy możliwości i zagrożenia oraz zaproponujemy harmonogram i kosztorys prac podczas procesu przekształcania Państwa przedsiębiorstwa.