Ładowanie

loading icon

Usługi księgowe

 

Od ponad 24 lat główną przedmiotem naszej działalności są usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych (pełnej księgowości) jak i uproszczonych form prowadzenia ksiąg (KPiR, Ryczałt). Od początku działalności głównym rynkiem na którym świadczymy nasze usługi jest Warszawa. Z biegiem lat rozpoczęliśmy współpracę z naszymi klientami na terenie całego kraju.

Mając wieloletnie doświadczenie i sprawną, kompetentną kadrę, świadczymy nasze usługi w zgodzie z obowiązującymi przepisami, bardzo często dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb klientów.

Nasze usługi oferowane są dla każdego przedsiębiorcy od jednoosobowej działalności gospodarczej, po spółki z o.o., oraz spółki akcyjne. Obsługujemy księgowo każdy rodzaj działalności gospodarczej.

Nasze usługi mają na celu odciążenie zarządów spółek i firm od problemów związanych z prowadzeniem księgowości i skupieniu się na prowadzeniu własnej firmy. Staramy się, poprzez współpracę z klientem zminimalizować potencjalne ryzyka podatkowe i ograniczyć do minimum kontakt naszych klientów z urzędami.

Oferujemy standardowe raporty księgowe i finansowe, jak i raporty pisane i sporządzane by zaspokoić indywidualne potrzeby przedsiębiorcy.

Poprzez indywidualne podejście do każdej firmy, wyrażone m.in., poprzez dedykowanie pojedynczego księgowego do obsługi firmy, potrafimy oddać outsourcingowi księgowemu „Ludzką Twarz”. Nasi klienci współpracują z ludźmi, nie z bezimienną firmą.

Takie podejście pozwala skupić wymianę informacji pomiędzy stronami w jednej osobie co skutecznie eliminuje potencjalne błędy przy wymianie informacji pomiędzy wieloma osobami. Nie oznacza to, że każdą firmą niezależnie od wielkości zajmuje się pojedyncza osoba. Adiutor dysponuje wykwalifikowanym zapleczem asystentów księgowych wspomagających księgowych przy wprowadzaniu danych i sporządzaniu raportów cząstkowych niezbędnych do sporządzania dla naszych klientów comiesięcznych raportów.

W zakresie księgowości współpracujemy z inżynierami, lekarzami (w tym przychodnie lekarskie), producentami, firmami handlowymi, eksporterami, importerami, firmami spedycyjnymi i logistycznymi, brokerami i agencjami ubezpieczeniowymi, producentami filmowymi, firmami zajmującymi się bezpieczeństwem IT jak i świadczącymi usługi High-IT. Na co dzień współpracujemy z programistami i specjalistami z dziedziny grafiki cyfrowej jak i analogowej. Obsługujemy kancelarie prawnicze, doradcze i HR.

W ramach usługi oferujmy :

  • prowadzenie ewidencji księgowych w zgodzie z obowiązującymi przepisami.
  • prowadzenie ewidencji pomocniczych, ewidencji VAT, Środków Trwałych.
  • ustalania należności podatkowych dla podatków bezpośrednich i pośrednich.
  • Sporządzanie deklaracji miesięcznych, kwartalnych i rocznych.
  • terminowość w przekazywaniu informacji o zobowiązaniach podatkowych.