Ładowanie

loading icon

Gotowe spółki

Jedną z propozycji, którą kierujemy w stronę przedsiębiorców poszukujących ciekawych i korzystnych strategii „na start” jest zakup gotowej spółki w Warszawie. To metoda ciesząca się stale rosnącą popularnością wśród przedsiębiorców – pozwala zarówno zredukować koszty zakładania działalności, jak również uniknąć kilkuetapowego i trwającego w czasie procesu jej rejestrowania.

Na czym polega zakup?

Naszym Klientom proponujemy gotowe spółki – zakup pełnego pakietu udziałów podmiotów, które już zostały zarejestrowane i posiadają wszelkie, niezbędne numery identyfikacyjne, które powinna posiadać każda działalność. Są to również podmioty o określonym kapitale zakładowym, które jednak nie posiadają historii gospodarczej. Daje to Państwu możliwość zakupienia gotowej spółki bez jakichkolwiek obciążeń i zobowiązań – takie rozwiązanie otwiera przedsiębiorcy drogę do korzystania z różnych programów dofinansowujących działalność bądź też oferty kredytowej instytucji bankowych.

Oferta sprzedaży jest więc doskonałą propozycją dla tych z Państwa, którym w szczególny sposób zależy na jak najszybszym założeniu działalności oraz jej dynamicznym rozwoju. Ze względu na bardzo krótki okres finalizacji zakupu podmiotu – przedsiębiorca może podjąć planowane działania niemal natychmiast.

Charakterystyka podmiotów

Przygotowując niniejszą ofertę zadbaliśmy o to, by każdy podmiot był w pełni gotowy do podjęcia działalności. Dlatego też gotowe spółki, które proponujemy charakteryzuje:

  • kapitał zakładowy wysokości 5 000 zł,
  • brak historii gospodarczej,
  • brak jakichkolwiek zobowiązań finansowych, hipoteki czy też zobowiązań wobec wierzycieli,
  • w pełni przygotowana dokumentacja obejmująca wszystkie dokumenty rejestrowe, a w tym: REGON, KRS czy NIP.

Ponadto warto również zaznaczyć, że sprzedawane przez nas podmioty zostały zarejestrowane w Warszawie.

Korzyści dla przedsiębiorcy

Za tego typu rozwiązaniem, pozwalającym nawet tego samego dnia rozpocząć działanie w ramach nowej spółki, przemawiają liczne korzyści.

W przypadku standardowej procedury zakładania działalności inwestorzy muszą liczyć się zarówno z długim, jak i wieloetapowym procesem. Zakup gotowej spółki w Warszawie pozwala tego uniknąć. W oczywisty sposób wiąże się to również z redukcją kosztów oraz możliwością błyskawicznego wdrożenia strategii rozwoju – już następnego dnia od zakupu firma może na siebie zacząć „zarabiać”.

Korzystając z naszej pomocy oraz wiedzy doradców biura Adiutor każdy Klient może mieć pewność, że transakcja:

  • będzie dla niego bezpieczna,
  • zostanie sprawnie i szybko przeprowadzona,
  • okaże się kompleksowym rozwiązaniem – wygodnym i dającym wiele możliwości dalszego rozwoju.

Bezpieczeństwo

Mając na uwadze interesy naszych Klientów zadbaliśmy o maksymalne bezpieczeństwo realizowanych transakcji. Decydując się na zakup mogą mieć Państwo całkowitą pewność, że przejmowane podmioty nie są w żaden sposób obarczone jakimikolwiek zobowiązaniami – wyróżnia je czysta historia gospodarcza, brak kredytów, zobowiązań wobec wierzycieli lub jakichkolwiek umów. W ten sposób nie muszą też Państwo ryzykować ani decydować się na długotrwałe i rzetelne sprawdzanie kupowanego podmiotu.

Szybka transakcja

Cenimy sobie czas naszych Klientów, ponieważ wiemy, jakie znaczenie ma on w biznesie. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby już następnego dnia mogli Państwo podpisywać umowy oraz zawierać kontrakty w ramach zakupionej spółki. Wszystko uzależnione jest od Państwa dyspozycyjności oraz wyznaczonej daty wizyty w kancelarii notarialnej. Jeżeli odbędzie się ona tego samego dnia – wówczas finalizacja zakupu odbędzie się w czasie krótszym niż 24 godziny.

Kompleksowość

Dbamy o pełne zadowolenie naszych Klientów, dlatego też staramy się działać w sposób wieloaspektowy i kompleksowy zarazem. Nie tylko oferujemy gotowe spółki, ale również pomoc w trakcie przerejestrowywania działalności. W ramach współpracy jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa pełną dokumentację, w tym także wnioski aktualizacyjne. Możemy również podjąć się, w imieniu naszych Klientów, ich złożenia przed odpowiednimi organami administracyjnymi.