Ładowanie

loading icon

Pomoc przy zakładaniu spółek

Otwórz Firmę z nami – to proste.

Czy muszę tracić czas na stanie w urzędach w kolejce do kolejnego okienka?

Zakładanie firm związane jest z dopełnieniem wielu formalności oraz wypełnieniem wymaganych prawem dokumentów. Dotyczy to zarówno spółek, jak i jednoosobowej działalności gospodarczej.

Zakładanie spółek nie musi nie musi wiązać się z traceniem czasu w urzędach. Oferujemy Państwu pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Rejestracja spółki może przebiec w sposób szybki i bezproblemowy! Pomożemy Państwu także w przekształceniu firmy, przygotowaniu umów, a także zajmiemy się złożeniem wniosków we właściwych urzędach. Wszystkie czynności podejmujemy za Państwa na podstawie odpowiednich upoważnień.

Z naszą pomocą założysz: jednoosobową działalność gospodarczą, spółkę (cywilną, jawną, partnerską, akcyjną, komandytową, z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowo-akcyjną) czy też stowarzyszenie bądź fundację.

Wprawdzie dzięki modyfikacjom prawa jest możliwe założenie działalności gospodarczej poprzez system e-administracji. Jednak ta usługa nie obejmuje doradztwa w zakresie wyboru najodpowiedniejszej formy prowadzenia firmy czy też sposobu opodatkowania. Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, doradzimy, czy w danym przypadku lepiej wybrać jednoosobową firmę czy też zawiązać spółkę. Nasza firma oferuje kompleksową pomoc, która nie kończy się w momencie rejestracji spółki. Pomagamy także dobrać rozwiązania, które przyczynią się do optymalizacji kosztów związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa.

Każdy zgłaszający się do nas klient może liczyć na indywidualne podejście oraz doradztwo przy zakładaniu działalności gospodarczej, a także pomoc przy wynikających z tego obowiązków rejestracyjnych.

 

Założenie i rejestracja firmy w Warszawie

JJeżeli interesuje Państwa zakładanie spółek bądź uruchomienie biznesu w innej formie prawnej na terenie Warszawy i potrzebujecie wsparcia przy dopełnieniu formalności – wystarczy się z nami skontaktować. Są to czynności wymagające czasu na zapoznanie się z wszystkimi przewidzianymi prawem wymogami. Dlatego oferujemy Państwu kompleksowe doradztwo i pomoc.

Pomożemy Państwu ograniczyć do minimum konieczność stawiania się w urzędach i zagłębiania się w szczegółowe aspekty prawne i formalne związane z rozpoczęciem działalności gospodarczej.

Dzięki powierzonym nam pełnomocnictwom mogą Państwo zaoszczędzić czas, a także uniknąć problemów wynikających z niewystarczającą znajomością prawa czy zagadnień urzędowych. Będziecie mogli Państwo od początku skupić się na merytorycznych aspektach rozpoczynanej przez Was działalności gospodarczej. Zapewniamy przy tym pełną dyskrecję oraz stały kontakt. Na bieżąco będziemy informować Państwa o postępach związanych z regulacjami prawnymi uruchamiania firmy.

 

A ile to będzie mnie kosztować?

Ceny kształtowane są indywidualnie, zakresu usług, obciążenia pracą na rzecz klienta; a przede wszystkim ceny są negocjowalne.
Szczegóły, zakres standardowych czynności i ceny poszczególnych usług otrzymają Państwo wypełniając

Formularz wyceny